+38 (097) 74-55-833
+38 (095) 72-98-428
Пн.-Нд.: 09:00-19:00
alatyr.rv.ua1962@gmail.com

Бурштин - не лише крапля смоли, а й шлях до серця людини

Про компанію

Колектив «Alatyr» об'єднує тих людей, що відчувають силу бурштину, бачать його красу, люблять його, творять разом з ним. Наша мета - показати всебічно, якомога повно красу Божого творіння - сонячного каменю, бурштину, який і радує око, і лікує, і вселяє надію. У нашому колективі поряд працюють як досвідчені бурштинові майстри, що мають досвід більше 10 років, і молодь, що запалює своїм ентузіазмом. Це люди, які повністю віддані своїй справі. Наша команда -це, насамперед, знавці своєї справи, для яких робота з бурштином - не звичайна буденна робота, а захоплення, улюблена справа.

НАШІ ВИРОБИ:
- колоритні художні полотна, картини, панно
- ексклюзивні твори для оформлення будь-яких інтер'єрів
- копії старовинних ікон
- елементи інтер'єру
- ювелірні прикраси

А це - чудові подарунки для рідних, колег і ділових партнерів і неодмінний атрибут щасливої, активної , життєрадісної людини.

«ALATYR» це:

- Поєднання бурштину з різними природними матеріалами: деревом, металом, а також з аквареллю та полотном.

- Багатоколірність через використання рівненського бурштину, характерною ознакою якого є велика палітра кольорів (від блідого жовтого до чорного кольорів).

- Тривимірність зображень на художніх полотнах через використання новітніх знань та технологій обробки каменю, його представлення.

- Ексклюзивність та індивідуальність кожного виробу - ручна робота наших майстрів, складність та багатогранність виробів.

ЩО ВІДРІЗНЯЄ НАС ВІД КОНКУРЕНТІВ?

Фірмовий стиль, якість та ексклюзивність янтарних виробів. Можливість виготовлення предметів інтер'єру VIP класу. Кваліфікація та можливості наших майстрів дозволяє в обмежені терміни втілити в життя найпотаємніші бажання наших замовників.

  1. Працюємо на ринку янтарних виробів більше десятиліття. Виготовляємо бурштинові вироби та реалізуємо власні вироби у фірмових крамницях, оптовим покупцям та он-лайн.
  2. Асортимент нараховує більше 1 000 найменувань виробів з бурштину, а також задовольнить і здивує самих вибагливих і неординарних покупців. Виробництво має декілька різнопланових направлень, а саме… Виготовляємо янтарні прикраси (намиста, браслети, кулони, сережки, броши, культову атрибутику), пано і картини виконані в традиційній та ексклюзивних техніках янтарної мозаїки, сувеніри та предмети інтер’єру (шахи, нарди, міні скульптури, лампи, композиції дерев).
  3. Наші майстри мають високу кваліфікацію і працюють в гарному настрої, мають можливість творити, що відображається на енергетиці виробів. Колектив у постійному пошуку нових ідей для виготовлення вишуканих янтарних виробів найвищого класу для святкового випадку чи урочистої події та на різний гаманець.
  4. Маємо клієнтів (шанувальників) в Україні та за її межами. Намагаємося належним чином репрезентувати вироби з українського бурштину на ювелірному ринку в світі. Постійне удосконалення набутого досвіду , втілення нових ідей допомагає зберегти в собі впевненість у завтрашньому дні, мотивує працювати ще краще.